10

Nádler István (1938-)

Csavarás, 1976
Akril, vászon
80x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nádler I. 1976, Jelezve hátoldalon: Csavarás 1976 XI. 29.
Az aukció kezdete 30 nov. 2020 13:20
Az aukció zárási ideje 18 dec. 2020 19:20
Kezdő ár HUF 7 500 000
Összes ajánlat 13
Háború utáni és kortárs aukció: 2020. december 18-án (pénteken) 19 órakor
Téli aukció: 2020. december 19-én (szombaton) 19 órakor
Falk Miksa u. 30
Budapest - Pest
30 nov. 2020 13:20
19 dec. 2020 23:00