5

Parrag Emil (1925-2019)

Párás hegyek között, 1990
Olaj, farost
49,5 x 69,5 cm
Jelezve jobbra lent: Parrag 90, Jelezve hátoldalon: Parrag Emil: Párás hegyek között
Az aukció lezárul 8 Nap 2 Óra 46 Perc

HUF 320 000