90
Szotyory László (1957)
A parkoló, 1993
Olaj, farost
95 x 120 cm
Jelezve jobbra lent: Sz. L. 93, Jelezve hátoldalon: Szotyory László, A parkoló 93
Az aukció kezdete | 09 márc. 2021 17:14 |
Az aukció zárási ideje | 24 ápr. 2021 20:23 |
Kezdő ár | HUF 700 000 |
Összes ajánlat | 1 |