92
Lahner Emil (1893-1980)
Kompozíció, 1953
Olaj, vászon
81 x 54 cm
Jelezve jobbra lent: E Lahner, Hátoldalon: 1953
Az aukció kezdete | 09 márc. 2021 17:14 |
Az aukció zárási ideje | 24 ápr. 2021 20:25 |
Kezdő ár | HUF 420 000 |
Összes ajánlat | 1 |