8
Schéner Mihály (1923-2009)
Rialto híd Velencében, 2007
Olaj, farost
70 x 100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Schéner 2007
Jelezve hátoldalon: Velence Grand Canal a Rialto híddal, festette 2007. márc. 15. Schéner Mihály
Az aukció kezdete | 12 máj. 2021 11:03 |
Az aukció zárási ideje | 02 jún. 2021 18:20 |
Kezdő ár | HUF 380 000 |
Összes ajánlat | 2 |
Tavaszi aukció: 2021. június 2-án (szerdán) 18 órakor
12 máj. 2021 11:03
02 jún. 2021 23:00