12
Mednyánszky László (1852-1919)
Tengerszem a Tátrában
Olaj, vászon
64 x 99,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Az aukció kezdete | 12 máj. 2021 11:03 |
Az aukció zárási ideje | 02 jún. 2021 18:25 |
Kezdő ár | HUF 12 000 000 |
Összes ajánlat | 13 |
Tavaszi aukció: 2021. június 2-án (szerdán) 18 órakor
12 máj. 2021 11:03
02 jún. 2021 23:00