5
Vaszary János (1867-1939)
Tücsök
Színes litográfia, papír
Dúcméret: 41 x 23 cm
Papírméret: 50,5 x 35 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary János;
Jelezve balra lent: 58/150
Az aukció lezárul 9 Nap 11 Óra 2 Perc
23 ápr. 2024 12:22
13 máj. 2024 23:59
HUF 240 000
2024. május 13. (hétfő) 18 óra, Budapest Kongresszusi Központ
23 ápr. 2024 12:22
13 máj. 2024 23:59