20

Molnár Vera (1924-2023)

Horizontales / 6, 1972–2019
Akril, vászon
150 x 150 cm
Jelezve hátoldalon: V. Molnár “Horinzotales / 6” 1972–2019
Az aukció lezárul 12 Nap 13 Óra 1 Perc

28 okt. 2024 14:55
19 nov. 2024 23:59
HUF 12 000 000
AUKCIÓ ÚJ HELYSZÍNEN A BUDAPEST MUSIC CENTERBEN
Mátyás u. 8.
1093
Budapest - Pest
28 okt. 2024 14:55
19 nov. 2024 23:59