25
Bak Imre (1939-2022)
Mandala, 1993
Akril, vászon
80,5 x 120,5 cm
Jelezve hátoldalon: Bak/93 Mandala Bak/93
Az aukció lezárul 12 Nap 9 Óra 16 Perc
28 okt. 2024 14:55
19 nov. 2024 23:59
HUF 5 500 000
AUKCIÓ ÚJ HELYSZÍNEN A BUDAPEST MUSIC CENTERBEN
Mátyás u. 8.
1093
28 okt. 2024 14:55
19 nov. 2024 23:59