14
Csáji Attila (1939)
Cím nélkül, 1963
Olaj, papír
30x70 cm
Jelezve jobbra lent: Csáji Attila 1963, Hátoldalon autográf felirat: szerepelt 1965-ben Rákosligeten a Körner Éva által megnyitott kiállításon. Csáji Attila
Az aukció kezdete | 28 okt. 2020 14:31 |
Az aukció zárási ideje | 15 nov. 2020 18:12 |
Kezdő ár | HUF 280 000 |
Összes ajánlat | 6 |
28 okt. 2020 14:31
15 nov. 2020 23:00