24
Deim Pál (1932-2016)
Prilepi utóemlékek, 2011
Akril, vászon farostlemezen
79,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: Deim Pál, Jelezve hátoldalon: Deim Pál "Prilepi utóemlékek" 2011 80x60 akril. vásznazott lemez
Az aukció kezdete | 28 okt. 2020 14:31 |
Az aukció zárási ideje | 15 nov. 2020 18:23 |
Kezdő ár | HUF 550 000 |
Összes ajánlat | 16 |
28 okt. 2020 14:31
15 nov. 2020 23:00