41
Fajó János (1937-2018)
Négy forma II., 2006
Olaj, vászon
100,5x100,5 cm
Jelezve hátoldalon: Fajó 2006, Fajó jöv. Négy forma II., 2006 o.v. 100x100 cm JMSZ: 1407
Az aukció kezdete | 28 okt. 2020 14:31 |
Az aukció zárási ideje | 15 nov. 2020 18:42 |
Kezdő ár | HUF 1 200 000 |
Összes ajánlat | 19 |
28 okt. 2020 14:31
15 nov. 2020 23:00