47
Marosán Gyula (1915-2003)
Absztrakt kompozíció
Olaj, vászon
61x122 cm
Jelezve balra lent: Marosán, Jelezve hátoldalon: Marosán
Az aukció kezdete | 28 okt. 2020 14:31 |
Az aukció zárási ideje | 15 nov. 2020 18:50 |
Kezdő ár | HUF 750 000 |
Összes ajánlat | 1 |
28 okt. 2020 14:31
15 nov. 2020 23:00