50
Gellér B. István (1946-2018)
Azonosítás - Marc Chagall A hegedűs 1926 művéhez, 1976
Akvarell, tus, ceruza, kollázs, karton
49,5x69,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gellér 1976
Az aukció kezdete | 28 okt. 2020 14:31 |
Az aukció zárási ideje | 15 nov. 2020 18:54 |
Kezdő ár | HUF 260 000 |
Összes ajánlat | 2 |
28 okt. 2020 14:31
15 nov. 2020 23:00