6

Kondor Béla (1931-1972)

Velencei slágerfesztivál, 1968
Rézkarc, papír
41,5 x 29,5 cm
Jelezve balra lent: Velencei slágerfesztivál 1968 ( próba II.) , Jelezve jobbra lent: Kondor B.
Az aukció lezárul 8 Nap 3 Óra 32 Perc

09 márc. 2021 13:44
HUF 160 000
1. Grafikai aukció: 2021. április 23-án (pénteken) 19 órakor
09 márc. 2021 13:44