8

Márffy Ödön (1878-1959)

Alvó kisgyermek
Akvarell, papír
21,5 x 24,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Az aukció lezárul 8 Nap 3 Óra 22 Perc

09 márc. 2021 13:44
24 ápr. 2021 23:01
HUF 180 000
1. Grafikai aukció: 2021. április 23-án (pénteken) 19 órakor
09 márc. 2021 13:44