8
Márffy Ödön (1878-1959)
Alvó kisgyermek
Akvarell, papír
21,5 x 24,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Az aukció kezdete | 09 márc. 2021 13:44 |
Az aukció zárási ideje | 23 ápr. 2021 19:12 |
Kezdő ár | HUF 180 000 |
Összes ajánlat | 1 |
1. Grafikai aukció: 2021. április 23-án (pénteken) 19 órakor
09 márc. 2021 13:44