33

Gábor Jenő (1893-1968)

Tájkép
Akvarell, ceruza, papír
34 x 43,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor J
Az aukció lezárul 8 Nap 4 Óra 22 Perc

09 márc. 2021 13:44
24 ápr. 2021 23:05
HUF 160 000
1. Grafikai aukció: 2021. április 23-án (pénteken) 19 órakor
09 márc. 2021 13:44