53

Mund Hugó (1892-1962)

Szomorkodók, 1924
Litográfia, papír
23 x 26 cm
Jelezve jobbra lent: Mund Hugó
Az aukció lezárul 8 Nap 4 Óra 4 Perc

09 márc. 2021 13:44
24 ápr. 2021 23:08
HUF 80 000
1. Grafikai aukció: 2021. április 23-án (pénteken) 19 órakor
09 márc. 2021 13:44