55

Gross Arnold (1929-2015)

Kis műterem ház, 1970-es évek
Rézkarc, papír
14 x 17,5 cm
Jelezve balra lent: Kis Műterem Ház, Jelezve jobbra lent: Gross Arnold
Az aukció lezárul 8 Nap 3 Óra 49 Perc

09 márc. 2021 13:44
24 ápr. 2021 23:09
HUF 80 000
1. Grafikai aukció: 2021. április 23-án (pénteken) 19 órakor
09 márc. 2021 13:44