6

Deim Pál (1932-2016)

Ködre repülő árnyék
Akril, vászon
40 x 60 cm
Jelezve balra lent: Deim P., Jelezve hátoldalon: Deim Pál, "Ködre repülő árnyék" vászon akril
Az aukció lezárul 8 Nap 4 Óra 24 Perc

HUF 480 000