8

Csató József (1980)

Trófea, 2009
Olaj, vászon
116,5 x 98 cm
Jelezve vakrámán: 2009 Csató József Trófea, Jelezve hátoldalon: 2009 116x98
Az aukció lezárul 8 Nap 4 Óra 38 Perc

HUF 380 000