20

Fajó János (1937-2018)

Keresztkötődés (Formák kereszteződése), 1977-1993
Olaj, vászon
90 x 30 cm
Jelezve vakrámán: Fajó J. Keresztkötődés 1977, Jelezve hátoldalon: Fajó '93 Formák kereszteződése
Az aukció lezárul 8 Nap 4 Óra 25 Perc

HUF 950 000