24

Váli Dezső (1942)

Erőteljes műterem, 2012
Olaj, farost
90 x 90 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 12, Jelezve hátoldalon: A/12/80
Az aukció lezárul 8 Nap 3 Óra 24 Perc

HUF 550 000