26

Korodi Luca (1975)

Utas, 2010
Olaj, vászon
36 x 35 cm
Jelezve hátoldalon: Korodi Luca, 2010. o.v. Utas/Passanger
Az aukció lezárul 8 Nap 2 Óra 53 Perc

HUF 120 000