42

Góra Orsolya (1975)

Fehér Mátrix 2., 2019
Olaj, vászon
9 x 10 x 15 cm
Jelezve hátoldalon: Góra
Az aukció kezdete 09 márc. 2021 17:14
Az aukció zárási ideje 24 ápr. 2021 19:42
Kezdő ár HUF 360 000
Összes ajánlat 6