51

Fiedler Ferenc (1921-2001)

Cím nélkül, 1963
Olaj, vászon
100 x 81,5 cm
Jelezve hátoldalon: Fiedler
Az aukció lezárul 8 Nap 2 Óra 51 Perc

HUF 4 000 000