88
Barta Mária (1897-1969)
Léggömbök
Olaj, vászon
80,5 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Barta Mária
Az aukció kezdete | 09 márc. 2021 17:14 |
Az aukció zárási ideje | 24 ápr. 2021 20:22 |
Kezdő ár | HUF 280 000 |
Összes ajánlat | 5 |