91
Fehér László (1953)
Szentendrei utca, 1996
Olaj, vászon
100 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 1996, VII. 24, Jelezve hátoldalon: Fehér László Szentendrei utca 1996
Az aukció kezdete | 09 márc. 2021 17:14 |
Az aukció zárási ideje | 24 ápr. 2021 20:25 |
Kezdő ár | HUF 850 000 |
Összes ajánlat | 17 |