5
Hencze Tamás (1938-2018)
Fekete-fehér-piros kompozíció, 1980
Akril, vászon
200 x 60 cm
Jelezve vakrámán: Hencze Tamás: fekete-fehér-piros 200x60 1980
Az aukció kezdete | 11 máj. 2021 14:36 |
Az aukció zárási ideje | 01 jún. 2021 18:21 |
Kezdő ár | HUF 1 600 000 |
Összes ajánlat | 14 |
Kortárs aukció: 2021. június 1-én (kedden) 18 órakor
Jagelló út 1-3.
11 máj. 2021 14:36
01 jún. 2021 23:00