8
Bartl József (1932-2013)
Kompozíció, 1977-80
Olaj, vászon
44 x 30 cm
Jelezve jobbra lent: Bartl 80 Jelezve hátoldalon: Bartl 77
Az aukció kezdete | 11 máj. 2021 14:36 |
Az aukció zárási ideje | 01 jún. 2021 18:22 |
Kezdő ár | HUF 480 000 |
Összes ajánlat | 2 |
Kortárs aukció: 2021. június 1-én (kedden) 18 órakor
Jagelló út 1-3.
11 máj. 2021 14:36
01 jún. 2021 23:00