10
Ef. Zámbó István (1950)
John Coltrane emlékére, 1996
Olaj, vászon
110 x 80 cm
Jelezve balra lent: ef. Zámbó I.
Jelezve jobbra lent: 19 EZI 86
Jelezve hátoldalon: John Coltrane emlékére ef. Zámbó 96.
Az aukció kezdete | 11 máj. 2021 14:36 |
Az aukció zárási ideje | 01 jún. 2021 18:24 |
Kezdő ár | HUF 2 000 000 |
Összes ajánlat | 17 |
Kortárs aukció: 2021. június 1-én (kedden) 18 órakor
Jagelló út 1-3.
11 máj. 2021 14:36
01 jún. 2021 23:00