13
Ujházi Péter (1940)
Figura, 1998
Akvarell, papír
65 x 48,7 cm
Jelezve középen lent: Ujházi
Az aukció kezdete | 11 máj. 2021 14:36 |
Az aukció zárási ideje | 01 jún. 2021 18:26 |
Kezdő ár | HUF 650 000 |
Összes ajánlat | 4 |
Kortárs aukció: 2021. június 1-én (kedden) 18 órakor
Jagelló út 1-3.
11 máj. 2021 14:36
01 jún. 2021 23:00