7

Szurcsik József (1959)

Várakozók, 2001-2016
Olaj, akril, vászon
45,5 x 60,5
Jelezve balra lent: SzJ 2001- 2006, Jelezve hátoldalon: Szurcsik József "Várakozók" 2001- 2016 akril, olaj
Az aukció kezdete 09 szept. 2021 11:15
Az aukció zárási ideje 21 szept. 2021 18:24
Kezdő ár HUF 280 000
Összes ajánlat 0
6. Háború utáni és Kortárs Művek Aukciója ONLINE - 2021. szeptember 21-én (kedden) 18 órakor
09 szept. 2021 11:15
21 szept. 2021 23:00