11

Monostori Moller Pál (1894-1978)

Falburkolat terv, 1958
Olaj, fa
32 x 32
Jelezve balra lent: M. M. P. 1958, Hátoldalon felirat: Monostori Moller Pál "falburkolat terv" 1958. of. 32x32 (1:5)
Az aukció lezárul 0 Nap 4 Óra 40 Perc

09 szept. 2021 11:15
21 szept. 2021 23:00
HUF 340 000
6. Háború utáni és Kortárs Művek Aukciója ONLINE - 2021. szeptember 21-én (kedden) 18 órakor
09 szept. 2021 11:15
21 szept. 2021 23:00