21
Kocsis Imre (1940-2015)
Szentendrei ikonosztáz, 1970
Olaj, farost
70 x 40
Jelezve középen lent: Kocsis, Jelezve hátoldalon: Kocsis Imre Szentendrei ikonosztáz 1970 70 x 40
Az aukció kezdete | 09 szept. 2021 11:15 |
Az aukció zárási ideje | 21 szept. 2021 18:31 |
Kezdő ár | HUF 1 200 000 |
Összes ajánlat | 2 |
6. Háború utáni és Kortárs Művek Aukciója ONLINE - 2021. szeptember 21-én (kedden) 18 órakor
09 szept. 2021 11:15
21 szept. 2021 23:00