49

Reigl Judit (1923-2020)

Lepel/Kódfejtés 1973
Tempera, vászon
29 x 48
Jelezve hátoldalon: J. Reigl 1973
Az aukció lezárul 0 Nap 4 Óra 27 Perc

09 szept. 2021 11:15
21 szept. 2021 23:00
HUF 1 600 000
6. Háború utáni és Kortárs Művek Aukciója ONLINE - 2021. szeptember 21-én (kedden) 18 órakor
09 szept. 2021 11:15
21 szept. 2021 23:00