101

Gellér B. István (1946-2017)

Kompozíció, 1975
Olaj, vászon
29 x 49
Jelezve hátoldalon: Gellér 1975, Jelezve vakrámán: Rechnitzer gyűjtemény 2011
Az aukció lezárul 0 Nap 3 Óra 57 Perc

09 szept. 2021 11:15
21 szept. 2021 23:00
HUF 450 000
6. Háború utáni és Kortárs Művek Aukciója ONLINE - 2021. szeptember 21-én (kedden) 18 órakor
09 szept. 2021 11:15
21 szept. 2021 23:00