102

Czóbel Béla (1883-1976)

Ülő nő
Rézkarc, papír
23 x 17,5
Jelezve jobbra lent: B. Zobel
Az aukció kezdete 09 szept. 2021 11:57
Az aukció zárási ideje 20 szept. 2021 19:13
Kezdő ár HUF 100 000
Összes ajánlat 1
2. Grafikai aukció ONLINE: 2021. szeptember 20-án (hétfőn) 18 órakor
09 szept. 2021 11:57
20 szept. 2021 23:00