5
Szirt Oszkár (1889-1915)
Korcsolyázók (Korcsolyázók a Városligetben), 1914
Olaj, vászon
51 x 61 cm
Jelezve jobbra lent: Szirt 914.
Az aukció zárási ideje | 17 okt. 2021 18:13 |
Kezdő ár | HUF 240 000 |
Összes ajánlat | 35 |