6
Czene Béla (1911-1999)
Kärntnerstraße Bécsben, 1979
Olaj, farost
70 x 75 cm
Jelezve balra lent: Czene Béla 1979., Hátoldalon autográf felirat: Kärtnerstraße Bécsben
Az aukció zárási ideje | 17 okt. 2021 18:14 |
Kezdő ár | HUF 1 200 000 |
Összes ajánlat | 19 |