8
Mednyánszky László (1852-1919)
Csavargó
Olaj, vászon papírlemezen
34,5 x 27 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky, Jelezve hátoldalon: Csavargó, Természet után festett olajstúdium. Leltározta: Pálmai József
Az aukció zárási ideje | 17 okt. 2021 18:18 |
Kezdő ár | HUF 2 000 000 |
Összes ajánlat | 6 |