9
Fenyő György (1904-1978)
Piros kannás csendélet, 1927
Olaj, vászon
78,5 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Fenyő Gy. 1927, Hátoldalon: Fenyő György hagyatéki bélyegző
Az aukció zárási ideje | 17 okt. 2021 18:19 |
Kezdő ár | HUF 2 000 000 |
Összes ajánlat | 14 |