10
Korda Vince (1897-1977)
Macska
Olaj, papírlemez
27,2 x 35 cm
Jelezve jobbra lent: V Korda
Az aukció zárási ideje | 17 okt. 2021 18:21 |
Kezdő ár | HUF 400 000 |
Összes ajánlat | 8 |