14
Erdélyi Béla (1891-1955)
Szolyvai kert
Olaj, vászon papírlemezen
59,5 x 77 cm
Jelezve jobbra lent: Erdélyi
Az aukció zárási ideje | 17 okt. 2021 18:23 |
Kezdő ár | HUF 3 000 000 |
Összes ajánlat | 2 |