45
Korniss Dezső (1908-1984)
Rózsaszín architektúra, 1954
Olaj, bőr fán
19,5 x 28,5 cm
Hátoldalon felirat: Rózsaszín architektúra, 1954 (h.l.sz. 144)
Korniss Dezsőné igazolása
Az aukció zárási ideje | 17 okt. 2021 19:03 |
Kezdő ár | HUF 1 500 000 |
Összes ajánlat | 11 |