73
Vaszary János (1867-1939)
San Remo, 1937
Olaj, vászon
90,5 x 87,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J.
Az aukció zárási ideje | 17 okt. 2021 19:40 |
Kezdő ár | HUF 50 000 000 |
Összes ajánlat | 19 |