103
Frank Frigyes (1890-1976)
Virágos kosár
Olaj, vászon
70,5 x 60,5 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes
Az aukció zárási ideje | 17 okt. 2021 20:07 |
Kezdő ár | HUF 480 000 |
Összes ajánlat | 1 |