122
Tornyai János (1869-1936)
Alkony
Olaj, fa
23 x 26 cm
Jelezve balra lent: Tornyai
Az aukció zárási ideje | 17 okt. 2021 20:30 |
Kezdő ár | HUF 110 000 |
Összes ajánlat | 41 |