5

Nádler István (1938)

Barna kompozíció, 1984
Olaj, festékszóró, papír
61 x 85,5 cm
Jelezve középen lent: Nádler István, Jelezve jobbra lent: 1984.
Az aukció kezdete 11 márc. 2022 10:14
Az aukció zárási ideje 27 márc. 2022 18:10
Kezdő ár HUF 850 000
Összes ajánlat 5
2022. március 27-én (vasárnap) 18 órakor a Budapest Kongresszusi Központ Bartók termében
Jagelló út 1-3.
11 márc. 2022 10:14
27 márc. 2022 23:00